• Historia wiecznie żywa V edycja

• W dniu 31 marca zorganizowaliśmy już V EDYCJĘ KONKURSU HISTORYCZNEGO "HISTORIA WIECZNIE ŻYWA" DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z CIECHANOWA I  POWIATU CIECHANOWSKIEGO.  Tym razem bohaterem zmagań był Mikołaj Kopernik. Wykład na temat jego dokonań zaprezentował gość specjalny - Pan Łukasz Niewiadomski ze Stowarzyszenia Pozytywnie Historyczni. Jak zawsze sprawdziliśmy wiedzę uczniów na temat bohatera konkursu, umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zaprosiliśmy uczestników do pokonania toru sprawnościowego. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

- 1 miejsce: Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie;

- 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Morawach;

- 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie;

wyróżnienia:

Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie i Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, za które serdecznie dziękujemy sponsorom, którymi byli: Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego, Powiat Ciechanowski, Urząd Miasta Ciechanów, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych , firma CEDROB. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia za rok, w VI edycji!