Wycieczka do Warszawy 29.09.2014r.

Z życia szkoły » Wycieczka do Warszawy 29.09.2014r.

29 września 2014 roku uczniowie  technikum budowlanego uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Warszawy  realizowanej w ramach projektu „Samodzielnie w przyszłość”, wspomagającej zajęcia rozwijające  realizowane w szkole w ramach ww. projektu.

Głównym  celem wycieczki była wizyta w punkcie informacyjnym budowy metra warszawskiego. Spotkanie wypadło jeden dzień przed oddaniem metra do użytku. Uczniowie technikum budownictwa chcieli dowiedzieć się  jak najwięcej na temat tej inwestycji, technologii jej wykonania oraz aktualnego stanu zaawansowania prac. Spotkanie, a właściwie lekcja na temat budownictwa podziemnego była  bardzo interesująca i profesjonalnie przygotowana. Podczas pobytu w Warszawie uczniowie zwiedzili  również wnętrza i ogrody pałacu w Wilanowie oraz  Bibliotekę Uniwersytecką z jej „zielonym dachem”.